2016 İnegöl mobilya city yatak odası

Paylaş
 

Yaz sezonunun yaklaştığı şu günlerde yeni evlenecek olan çiftler mobilya telaşı içerisinde. Sizde yatak odası takımınız için kararsız kaldıysanız 2016 İnegöl mobilya city yatak odası takımlarına mutlaka bir bakmanızı öneririz. Bu takımın içinde tüm kadınların beğeneceği 1 tane başlığıyla birlikte karyola, 1 tane dolap, iki tane komodin ve aynalı hoş bir şifonyerden oluşuyor. Birinci sınıf malzemesi, sağlamlığı ve modern görünümüyle özellikle kadınların gönüllerinde taht kuracak gibi görünüyor.

Müşterilerinin kendilerini iyi hissetmelerini önemseyen İnegöl mobilya avm evladiyelik kullanabileceğiniz ürünler üretiyor. Bu yatak odası takımı da bunlardan birisi. Bu ürün üretilirken 18 ve 36 mm suntalam ile tasarlanmıştır. Bununla beraber karyola başlığı kaliteli deri döşeme ile yapılmıştır. Avizeli led özelliği ile cazibeli bir üründür. Komodinler tek çekmeceden oluşmakta olup gizli bölmeler ile hacim kazanmıştır. Şifonyer ise 3 çekmece ve iki tane dolaptan meydana gelmekte olup yine gizli bölmeler ile genişletilmiştir. Gardrobu ise son derece fonksiyonel olup 2 sürgülü kapaktan oluşmakta olup çift yön stop özelliği içermektedir.

City yatak odası takımı default olarak ozigo-beyaz renklerinden üretilmiş olsa da müşteriler isteklerine göre değişim talebinde bulunabilirler. Mağazalara gelip bu ürünü kendi renginde tecrübe edebilir ve evinize en çok yakışacak renk tonu için siparişinizi verebilirsiniz. Üründe normal olarak gardrop 243x216x68 ebatlarına sahiptir. Karyola ise 230X103X216 boyutlarında olmakla birlikte şifonyer genişliği ise 122X80X43 dir. Bu ölçüler her ne kadar standart olarak belirlense de müşteriler istedikleri takdirde farklı ölçülerde sipariş verebilmektedir.

2016 İnegöl mobilya city yatak odası

Bu yazı 912 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan