İnegöl mobilya avm
2016 İnegöl mobilya chester koltuk takımı
13 Nisan 2016
inegol34

2016 İnegöl mobilya chester koltuk takımı

Geçmişi çok eskilere dayanan chester koltuk takımları, tarihte adeta birer sanat nesnesi idi. Bu nedenle derilerinde meydana gelen yıpranmalar tarz olarak algılanıp yeni modellerde de uygulandı. Bir chester koltuğun imalatı iskeletinden, kumaş kaplamasına ve dolgusuna kadar her ayrıntısıyla usta işçilik gerektirir. 2016 İnegöl mobilya chester koltuk takımı bu anlamda kaliteli ustaların elinden çıkmıştır.

Chester koltuk takımları ev içerisinde salon, çalışma odası, oturma odası gibi birçok kullanım alanına sahip olmakla birlikte ofislerin bekleme odaları içinde vazgeçilmezdir. Köklü bir tarihe sahip bu koltuklar asla demode olmamakta hatta her geçen gün daha çok popüler hale gelmektedir. Ayrıca bu koltuklar saten kumaşlar ile tamamlanarak farklı bir model sunmaktadır. Bu model kapitoneli koltuk olarak değişik bir adla da anılmaktadır.

İnegöl mobilya avm olarak her detayı düşünerek tasarladığımız ürünler ile modern çizgileri evlerinizi taşıyabilirsiniz. Orjinal tasarımında deri kullanılan chesterlar daha çok Amerikan stilini ortaya koymaktadır. Ülkemizde ise biraz farklılık kazanarak ahşap ile beraber kullanılmaktadır. Fitilli ve katlamalı olmak üzere iki seçenek ile üretilmektedir. Düğmeli olan modeli ise gerek kendi kumaşından gerekse deri ile tasarlanmaktadır.

Chester koltuklar ile evinizde modern ve avangarde tarzını harmanlayarak neo klasik bir hava katabilirsiniz. Özellikle köşe takımı yada dinlenme koltuğu olarak tercih edilebilecek konseptler arasında yer alıyor.

2016 İnegöl mobilya chester koltuk takımı

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan