2016 İnegöl mobilya banyo dolapları

Paylaş
 

Banyo dekorasyonu, evimizin en az diğer odaları kadar önem taşımaktadır. Bir banyonun güzel görünmesi kadar kullanışlı ve fonksiyonel olması daha çok ön plana çıkar.

Banyo dekorasyonu yapılırken dolaplar, kapının tam karşısına düşmelidir. Banyonun genişliğine bağlı olarak duşakabin, banyo dolabı ve lavabo aynı yerde olabilir. Çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi gibi ıslanmaması gereken eşyalar için kullanacağınız dolaplar ve konumları önemlidir. Banyoda kullanılacak olan aksesuarların mobilyanız ile uyum sağlaması önemlidir. Banyolarda genel olarak denizci temaları ön plana çıksa da günümüzde pekçok tarz ve renkte dekore edilebiliyor. Banyolarda sağlık açısından plastik eşyaların kullanılması önerilmiyor. 2016 İnegöl mobilya banyo dolapları sizler için en kaliteli materyallerden oluşuyor.

İnegöl mobilya avm herşeyiyle müşterisini düşünüyor. Bu anlamda banyolara pratik ve fonksiyonel bir görünüm kazandırıyor. Ürünlerini müşterileri için uluslararası standartlarda tasarlayarak sağlıklı ve çevredostu mobilyalar üretiyor. Oldukça zarif dolaplar ile banyolara şık bir dokunuş katan marka aynı zamanda  tasarladığı bol bölmeler ile banyoyu verimli bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Bir banyo dolabından bekleyeceğiniz alt ve üst raflar, çok bölmeler, boydan dolaplar, kullanışlı aynalar inegöl banyo dolapları tasarımlarında mevcut. Ayrıca markanın dolapları üretildiği malzeme itibariyle temizlenmesi kolay ve kir tutmayan özellikte. Tasarımlarında şıklığın yanı sıra birinci kalite malzemele ile sağlığı da önemseyen markanın banyo dolapları lavabo üstü, çamaşır makinesi, boy dolabı gibi çeşitlerden oluşuyor.

2016 İnegöl mobilya banyo dolapları

Bu yazı 858 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan