2016 İnegöl hürrem yatak odası modelleri

Paylaş
 

Yakın bir tarihte evlenmiş olan yada uzun süren evlilik ve uzun süredir kullanılan mobilyaların verdiği monotonluktan sıkılmış olanlar için evlerine yeni bir soluk getirecek yatak odası takımı. Evinizde değişime ilk olarak yatak odanızdan başlamanız yerinde olacaktır. Rutin olarak vakit geçirdiğiniz bu odayı değiştirerek hayatınıza farklılık katabilirsiniz. Mobilya yenileme sürecinde son yıllarda öne çıkan trendler arasında olan Osmanlı esintileriyle tasarlanmış olanlar yol gösterebilir. Özellikle Hürrem yatak odası bu anlamda kendinizi elit hissettirecek zengin bir görünüme sahip. 2016  inegöl hürrem yatak odası modelleri ile kendinizi saraydan hissetmemeniz içten değil.

Odanıza Tarihsel Doku Katın!
Dinlenme yerini hiç bu kadar mistik olmamıştı. İhtişamı, iddialı tasarımı ile odanıza tarihsel bir doku katacak Hürrem yatak odası takımı ile mutlaka tanışmanızı öneririz. Seri halinde olan bu takımlarda bilhassa yatak başlığı çok görkemli detaylardan oluşuyor. Başlıkta altın, gümüş işlemeler yer alıyor yada taşlı desenler bulunuyor. Dev aynası olan dolabıyla kendinizi daha güzel hissedeceksiniz. Ayrıca tarihsel küçük komodinler ile nostaljik yolculuğa çıkacaksınız. Konforuna düşkün olanlar için geniş yataklar sunan bu modellerden standartları zorluyor.

Klasik Ama Şık
Modern çizgileri olmayan bu takım oldukça farklı bir şıklık sunuyor. Cibinlik modasını tekrar gündeme getiren bu yatak odası kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. İnegöl mobilya avm siz değerli müşterileri için herşeyi düşündüğü bu takımda fiyat konusunda da cazip teklifler sunuyor.

2016 İnegöl hürrem yatak odası modelleri

Bu yazı 654 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan