2016 İnegöl hürrem koltuk takımı

Paylaş
 

Adı sultanlardan esinlenilerek konulmuş olan bu koltuk takımı ismi kadar zarif bir tasarıma sahiptir. 2016 İnegöl hürrem koltuk takımı her evin salonuna, oturma odasına yakışacak ender mobilyalar arasındadır. Nadide bir tasarıma sahip olan koltuk takımı, ince ve parlak dokusuyla göz alıyor. Nostaljik bir hava katarken aynı zamanda modası geçmeyecek bir ürün. Markanın gözde modelleri arasında olan bu üründe İnegöl mobilyanın kalite anlayışını en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz.

Uluslararası standartlarda üretim yapan inegöl mobilya avm ekonomik fiyat politikası ile müşterilerini kalite ile buluşturmaktadır. Evlerimizde tüm sevdiklerimizle beraber olduğumuz salonlar için gelecekte resimlerde anı olarak kalacak şık bir koltuk takımı seçmek istiyorsanız hürrem koltuk takımını mutlaka incelemelisiniz. Sizlerle en güzel anları paylaşacak olan bu koltuk takımına evinizde bir şans vermelisiniz.

İnegöl mobilya koltuk takımları içinde yeni sezonda en çok rağbet gören model Hürrem koltuklar olmakta. Kolay temizlenebilen İtalyan kumaştan üretilmiş olan bu takım özellikle kadınların ilgisini çekiyor. Tasarım olarak klasik ve üzerinde kapitoneli desenler bulunuyor. Temel renk olarak bordo kullanılırken ayak kısımlarında beyaz kullanılmış olup lake boya tercih edilmiştir. Oldukça rahat bir süngeri olan sırt minderleri aynı zamanda fermuarlı olup yıkanabilmektedir. Bu ürünü kesinlikle kendi tarzına uygun olan ahşap ihtişamlı sehpalar ile beraber kullanmalısınız.

2016 İnegöl hürrem koltuk takımı

Bu yazı 939 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan