2016 İnegöl gondol oturma grubu

Paylaş
 

Evlerimizin belki de en sıcak, en samimi köşeleri oturma odalarıdır. İnegöl mobilyada modern, klasik, spor başta olmak üzere her tarza uygun oturma grubu bulabilirsiniz. Markanın ürünleri canlı renkleriyle size farklı bir deneyim yaşatacak ve sizi trend dolu bir yolculuğa çıkaracak.

Son yıllarda gerek kadınlar gerekse beyler tarafından ilgi gören markalar arasında inegöl mobilya yer alıyor. Markanın yeni sezonda karşımıza çıkan 2016 İnegöl gondol oturma grubu ise oldukça rağbet görmüş durumda. Kampanyalı fiyatları, trend tasarımları ile inegöl mobilya ayrıcalığını yaşayın.

Markadan satın alacağınız şık ve fonksiyonel oturma gruplarını dilediğiniz ölçü ve renklerde sipariş verebilirsiniz.
İnegöl mobilya avm mağazalarında oturma grubu olarak 3+3+1 ve 3+3+1+1 gibi seçeneklerde ürünlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca beğenmediğiniz mobilyaları takımdan çıkarabilirsiniz. Yine aynı şekilde farkını ödeyerek istediğiniz sehpa, koltuk gibi mobilyaları takıma ekletebilirsiniz. Markanın oturma gruplarında mutlaka bir berjer bulunuyor. Aynı zamanda yatak olarakda kullanılabilen bu takımlar bilhassa yatılı misafiri sık gelenler için ideal olmaktadır. Marka rengini değiştirdiğiniz ürün için ek ücret kesinlikle talep etmiyor.

Tüm mobilyalarında olduğu gibi oturma gruplarında da kaliteye önem veren firma ürünlerini fırınlanmış gürgen ağacından tasarlıyor. Sadece kullandığı materyalde değil aynı zamanda koltuk kenarlık ve ayaklarında, süngerinde ve tüm parçalarında kaliteli madde kullanmaya itina gösteriyor. Modern görünümleriyle uzun ömürlü oturma grubu modelleri için sizleri inegöl mobilyaya bekliyoruz.

2016 İnegöl gondol oturma grubu

Bu yazı 623 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan