2016 İnegöl çocuk odaları

Paylaş
 

Çocuklarımız hayatımızdaki en büyük şanslardan biri. Her ebeveyn çocuğu için en iyisini ister ve bu durum şüphesiz çocuk odaları söz konusu olduğunda da aynıdır. Her mobilyada olduğu gibi çocuk odalarında da çok fazla alternatif bulunuyor. 2016 İnegöl çocuk odaları kıymetlilerinizin içinde yer almaktan hoşlanacağı birbirinden harika tasarımlar içeriyor. Erkek çocuklar için futbol, araba gibi temalar öne çıkarken kız çocuklarında pembe gibi tonların hakim olduğu daha naif temalar öne çıkıyor.

Cazip fiyat seçenekleri ve her çocuğun beğeneceği modelleri ile İnegöl mobilya avm aradığınızı bulmanıza yardımcı oluyor. Takımlarındaki şık aydınlatma detayı ile içinizi ısıtıyor. Yerden yüksek avangard tarzdaki mobilya ayaklıkları ile temizlik açısından kolaylık sunarken düz beyaz rengiyle country tarzının samimi havasını yansıtıyor. Çocuk odası takımları standart olarak yatak, gardrop, çalışma masası ve kitaplıktan oluşuyor. Özellikle 3 kapak ve 3 çekmeceli dolapları yoğun ilgi görüyor.

En ince ayrıntısına kadar düşünülerek dizayn edilmiş bu takımların sizin yatak odası takımınızdan tek farkı ebat olarak diyebiliriz. İnegöl mobilya çocuk odası modellerinde yer alan şifonyer özellikle kız çocuklarının çok seveceği şirin aynasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca şık kitaplığı ile çocuğunuzun kitap okuma alışkanlığı artacak. Konsantre bir şekilde motive olabilecek. Markanın ürünlerinin sağlık açısından zararlı olmayıp, kanserojen madde içermemesi de artı sağlamaktadır. Sizin için herşeyi düşünen marka çocuklarınızın kendini güvende hissedeceği mobilyalar ile mağazalarda sizleri bekliyor.

2016 İnegöl çocuk odaları

Bu yazı 940 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan