2016 İnegöl berjer modelleri

Paylaş
 

Berjer koltukların kullanımı çok eskilere dayanır. Eve zengin ve farklı bir görünüm katan bu koltukların amacı ev sahibine huzur bulup dinlenebileceği, samimi dostlarıyla birebir sohbet edebileceği, kitap okuyabileceği rahat bir ortam oluşturmaktır. İnegöl mobilya avm sizlere hayallerinize sığmayacak tasarım, model zevki yaşatıyor.  Konforlu, göz dolduran berjer modelleriyle gönüllerini fethediyor.

Klasik Berjerler
Normal koltuklar ile kıyaslandığında uzun arka kısmı ile onlardan ayrılan berjerler, sundukları rahatlığın yanında estetik görünümleriyle de dikkat çeker. Nostalji yaşamak isteyenler için klasik berjer modelleri tüm görkemiyle ön plana çıkmaktadır. İnegöl mobilyanın yeni sezon koleksiyonu içinde bulunan klasik berjer takımları evlerinizi güzelleştirecek ve sıcak bir köşe oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

2016 İnegöl berjer modelleri içinde deri ile üretilmiş olan takımlarda bulunuyor. Deri dokusu itibariyle berjere sert bir görünüm katarken özellikle beyler tarafından tercih ediliyor. Siyah, kahve tonlarda üretilen deri berjerler evinize maskülen bir hava katacaktır. Berjerler tekli yada çiftli olarak üretilebiliyor. Eğer çift berjer takımlarından
alacaksanız kesinlikle ortasını bir fiskos sehpa ile tamamlamalısınız. Günümüzde modern olarak tasarlanan berjer takımlarıyla kitap okuma, bir dostla kahve yudumlayı sohbet etme gibi sosyal aktiviteler gerçekleştirilebiliyor. Berjerler normal koltuklara göre göz alıcı tasarımlarıyla daha görkemli bir görünüm sunuyor. Ayrıca sadece ev değil ofisler içinde tercih edilen koltuk modelleri arasındadır.

 

2016 İnegöl berjer modelleri

Bu yazı 825 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan