2016 İnegöl avangard salon takımları

Paylaş
 

2016 İnegöl avangard salon takımları

İhtişamıyla, zarifliğiyle gözlerinizi alamayacağınız salon takımları olan 2016 İnegöl avangard salon takımları Türkiye’nin güvenilir mobilya adresi olan İnegöl mobilya mağazalarında sizleri bekliyor. Kaliteli, sağlam ve trend üretim konusunda alanında lider olan marka her sezon çıkardığı birbirinden şık ürünleriyle müşterilerini şaşırtmayı ve ihtiyaçlarına karşılık vermeyi başarıyor. Eğer evinizdeki salon takımını yenilemek istiyorsanız klasizim ve modernizmi zarif bir şekilde harmanlayan avangard tarzındaki salon takımlarını deneyebilirsiniz.

Vazgeçilmeyen klasikleri ince detaylar ile modernize eden avangard salon takımlarıyla odanıza farklı bir çehre kazandırabilir, sıcak samimi bir ortam oluşturabilirsiniz. İnegöl mobilya avm konforlu bir oturma keyfi yaşatacak bu salon takımı ile konuklarınıza hoş bir karşılama ortama oluşturmanıza imkan tanıyor. Ayrıca dilerseniz bu koltuk takımlarını tek kanepeli olarak da alabiliyorsunuz.

Avangard koltuk takımı standart olarak birer tane üçlü koltuk, ikili ve tekli koltuklardan oluşmaktadır. Bu takımda yer alan koltuklar oldukça geniş oturumludur ve keyfine düşkün kişiler için kesinlikle ideal olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca yatak olarakda kullanılabilmektedir. Bu takımları inegöl mobilya mağazalarından bir kere alıp uzun yıllar bozulmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Evinizin renklerine uyumlu olarak değişik renk kombinasyonlarını seçebileceğiniz takımlar bulunmakta. Ayrıca kumaş olarak sadece ıslak bezle silinebilecek özelliğe sahiptir.

Yılların eskitemediği ve günümüzde tekrar trendler arasında olan avangard modasına geçmek için beklemeyin, size en yakın inegöl mobilya mağazasını ziyaret edin.

2016 İnegöl avangard salon takımları

Bu yazı 1360 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan