2016 Beyaz yatak odası modelleri

Paylaş
 

Tarih boyunca masumiyetin simgesi olarak görülmüş beyaz, ekru ve bej tonları son zamanlarda mobilya sektöründe sıkça gündeme gelmeye başladı. 2016 Beyaz yatak odası modelleri bu akımdan nasibi aldı. Artık yatak odaları beyaz rengin sade şıklığı ve ferahlatan görünümü ile dekore ediliyor.

Müşterilerinin memnuniyetini her zaman gözönünde bulunduran İnegöl mobilya avm birinci kalite malzeme ve işçilik ile ürettiği mobilyalarını sizlerin hizmetine sunuyor. Dolaplar beyaz ahşabın tüm çekiciliğini taşırken, şaşalı başlığa sahip karyolaları ile büyülüyor. Beyaz tasarımların en büyük avantajı da aydınlatma, ayna gibi aksesuarlar ile kolaylıkla bütünlük sağlaması. Ayrıca markanın bütün ürünleri garanti kapsamındadır ve eve montaj imkanına sahiptir.

Dinlenme mekanlarımız olan yatak odalarının açık renkte dekore edilmesi uyku kalitesi açısından da önemlidir. Uzmanlar yumuşak renk tonlarının uyuma konforu açısından olumlu etki taşıdığını belirtmektedir. Bu anlamda
beyaz tonlarında yatak odaları ideal bir seçim olacaktır.

Odanıza biraz renk katmak adına perde, berjer, koltuk gibi diğer mobilyaları kahve, yeşil, lila gibi rahatlatıcı tonlarda seçebilirsiniz. Yada yatak örtünüzü renkli ve desenli bir model tercih edebilirsiniz. Beyaz yatak odaları her türlü renk ile uyum sağlaması açısından pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus canlı aksesuar ve renklerden kaçınmak olacaktır.

2016 Beyaz yatak odası modelleri

Bu yazı 848 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan